Biorezonans

Biorezonans terapisi, hastalarımıza sağlıklı ve dengeli bir yaşamın kapılarını aralar. Şimdi adım atın ve sağlığınızı en iyi seviyeye getirin

Sağlığınızı Biorezonansla Yeniden Keşfedin


Biorezonans terapisi, ilaçsız ve invazif olmayan bir yaklaşım sunar. Bu, çeşitli tedavi yöntemlerine yanıt veremeyen veya yan etkileri olan kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Ayrıca, Biorezonans terapisi kişiselleştirilmiş bir tedavi planı sağlar, bu da her hastanın ihtiyaçlarına uygun bir yaklaşım sunar.

Ayka Life Longevity Center olarak, Biorezonans terapisi sunan uzmanlarımızla sağlığınıza ve esenliğinize odaklanıyoruz. Biorezonans terapisiyle ilgili daha fazla bilgi almak veya bir randevu ayarlamak için bize ulaşın. Sağlığınızı optimize etme yolculuğunuz Ayka Life ile başlar.
İlaçsız ve Invazif Bir YaklaşımKişiselleştirilmiş Tedavi Planları
Sağlığınıza Geniş Kapsamda Yardımcı
Vücudu Dengeleme Yeteneği
Biorezonans Terapisine Başlayın
Biorezonans terapisi, birçok avantaj sunar ve sağlığı olumlu bir şekilde etkiler. Bu tedavi yöntemi, birçok kişi için çeşitli sağlık sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olabilir.

İlaçsız ve Invazif Bir Yaklaşım
Kişiselleştirilmiş Tedavi Planları
Biorezonans terapisi, ilaçlar veya cerrahi müdahale gerektirmeyen bir tedavi yöntemidir. İlaçların yan etkilerinden veya cerrahi işlemlerin risklerinden kaçınmak isteyenler için ideal bir seçenektir.
Biorezonans terapisi, kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturmayı hedefler. Her hasta için benzersiz bir yaklaşım sunar ve bu, tedavi başarısını artırabilir.
Sağlığınıza Geniş Kapsamda Yardımcı Olur
Those who prioritize their health and well-being can benefit from longevity programs that offer evidence-based strategies to further optimize their physical and mental health.
Health-Conscious Individuals
Bu terapi, birçok sağlık sorununa yardımcı olabilir. Alerjiler, kronik ağrı, sindirim problemleri, enerji eksikliği, bağışıklık sistemi zayıflığı ve stres gibi sorunlar Biorezonans terapisi ile hedeflenebilir.
Busy professionals who lead demanding lifestyles can benefit from longevity programs that help optimize their health, energy levels, and well-being. These programs can provide strategies to manage stress, improve sleep, and maintain peak performance.
Busy Businesspeople
Biorezonans terapisi, vücudu dengelemeye çalışır. Bu, enerji akışını iyileştirebilir ve vücudu yeniden canlandırabilir. Sonuç olarak, daha fazla enerji, zindelik ve esenlik hissi elde edebilirsiniz.

Vücudu Dengeleme Yeteneği
Genellikle ilaçların neden olduğu yan etkilerden kaçınmanıza yardımcı olur. Biorezonans terapisi, doğal vücut enerjilerini düzenlemeye dayandığı için kimyasal maddeler içermez.
Yan Etkisi Yok
Bizimle iletişime geçin ve Biorezonans terapisi hakkında daha fazla bilgi edinin. Sağlığınıza yolculuğunuzda size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Hemen İletişime Geçin
People with specific health goals, such as weight management, cardiovascular health, or improved immune function, can benefit from tailored longevity programs designed to address their unique needs.
Individuals with Specific Health Goals
Our longevity programs benefit individuals dealing with chronic conditions like pain, hair loss, IBS, constipation, and weight challenges. Experience personalized strategies to manage symptoms, improve well-being, and enhance your quality of life.
Individuals with Chronicle Diseases
Hayatınızı Biorezonans ile Dönüştürün
Ayka Life Longevity Center, sağlığınızı ve esenliğinizi ön planda tutar. Size daha iyi bir yaşam kalitesi sunmak için buradayız. Sağlığınıza yolculuğunuzda sizi desteklemek istiyoruz.

Biorezonans terapisi ile sağlığınızı yeniden kazanmaya başlamak için Ayka Life Longevity Center'a hoş geldiniz. Sizinle birlikte çalışmak ve daha sağlıklı bir geleceğe doğru adım atmak için sabırsızlanıyoruz. Bizimle iletişime geçin ve sağlığınıza yolculuğunuza başlamak için ne yapabileceğimizi öğrenin.
Yeniden Canlanmış Enerjiyi Deneyimleyin

Nitelikli doktorlardan oluşan ekibimiz
Sağlık Merkezimiz, cerrahlar ve fizyoterapistlerden beslenme uzmanları ve psikologlara kadar farklı uzmanlık alanlarına sahip uzmanları içermektedir. Tüm doktorlarımız, alanlarında geniş deneyime sahip olup binlerce başarılı operasyon gerçekleştirmişlerdir.

Her hasta bireysel ve benzersizdir ve kişisel bir yaklaşım gerektirir. Bu nedenle, size özel bir tedavi programı oluşturacağız. Nitelikli hemşire ekibimiz, tedavinin tamamı boyunca merkezde konforlu bir konaklama yaşamanızı sağlayacaktır.

Sağlığınızı profesyonellere emanet edin!
Doktorlarımız, kaliteli tedavinin garantisidir ve nitelikleri başarılı sonuçların anahtarıdır.

Uzm. Dr. Kazım DOĞAN
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı
2010 yılından bu yana Ayka Life Longevity Center'da Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Aynur Öztek
Kardiyolog
2010 yılından bu yana Ayka Life Longevity Center'ın Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.
2017 yılından itibaren Ayka Vital Park Bütünleyici Sağlık Merkezinde fizyoterapist olarak görevine devam etmektedir.
75.yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 2014 mezunu ,
Lefke Avrupa Üniversitesi
Sağlık Bilimleri Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü 2019 mezunu
2022 yılında Reha Life Bütünleyici Sağlık merkezinde görevine başlamıştır.

Sinem Biber
Fizyoterapist ve Rehabilitasyon uzmanı
Bilişsel davranışçı terapi, Kısa süreli çözüm odaklı terapi ve psikolojik testlerin uygulanması üzerine eğitimler almıştır.
Haziran 2022’den bu yana Ayka Vital Park Bütünleyici Sağlık Merkezinde çalışmaktadır.

Zeynep Okur
Fizyoterapist ve Rehabilitasyon Uzmanı
2019 yılında Akdeniz Üniversitesi Gerontoloji Bölümünden mezun oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda ve çeşitli huzurevlerinde stajyer olarak çalıştı.
2021 yılından bu yana Ayka Vital Park Sağlıklı Yaşam Oteli’nde çalışmaktadır.

Psikolog
Mezun olduktan sonra farklı sağlıklı yaşam merkezlerinde çalıştı. Şu anda Ayka Vital Park Bütünleştirici Sağlık Merkezi diyetisyen olarak görev yapmaktadır.Gözde Ünal
Gerontolog
Berk Işlek
Cansu Merve Kurt
Beslenme uzmanı
Lisanslar ve sertifikalar
Müşteri değerlendirmeleri
İletişime Geç
+90 506 040 3013
+90 506 040 3016
info@longevouslife.com
ANTALYA / TÜRKIYE
Uzun Ömür Yolculuğunuza Bugün Başlayın!
Birinci sınıf uzun ömür bakımı ile sağlığınızı iyileştirin.
© Longevous Life 2023
Navigasyon:
Kişiler:
+90 506 040 3016
info@aykalife.com
ANTALYA / TÜRKIYE