3 Haftalık
Yeşil Detoks Programı
 • -1-
  Kilo Kaybı ve Vücut Detoksu
  Programımız, sağlıklı bir kilo verme sürecini ve vücut detoksunu hedefler. Toksinlerden arınmanıza ve istediğiniz kiloya ulaşmanıza yardımcı olur.
 • -2-
  Enerji
  Artışı
  Programımız, enerji seviyelerinizi yükseltmenize yardımcı olur. Güne zinde başlayın ve daha fazla şey başarın.
 • -3-
  Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları
  Diyetisyenlerimiz tarafından sunulan kişiselleştirilmiş beslenme programları, sağlıklı beslenme alışkanlıkları geliştirmenize yardımcı olur.
 • -4-
  Daha İyi Fiziksel ve Zihinsel Performans
  Program, fiziksel, zihinsel ve duygusal refahınızı güvence altına almanıza yardımcı olur.
3 hafta sürecek bir değişim yolculuğuna hazır mısınız?
Dr. Tolga Temel Rehberliğinde 3 haftalık Yeşil Detoks Programı
Hayalinizdeki formu elde etmek için bir meydan okumaya hazır mısınız? Bu, deneyimli uzmanların gözetiminde yaşlanma merkezinde konaklamalı en uzun vadeli detoks programıdır. Programımız, 21 gün süren yoğun bir süreç içerir. Bu süre zarfında vücudunuzu temizleyecek ve toksinlerden arınacaksınız.

Bu program, yalnızca detoks sürecine odaklanmanız için mükemmel bir fırsat sunar ve hayatınıza daha sağlıklı bir yaşam tarzıyla başlamanıza yardımcı olur. Bu program kapsamında aşağıdaki imkanlara sahip olacaksınız:

Kişiselleştirilmiş detoks stratejileri: Program, ihtiyaçlarınıza uygun detoks stratejileri sunmak üzere tasarlanmıştır.

Dr. Tolga Temel'in rehberliğinde: Deneyimli bir doktor, programın her aşamasında sizi yönlendirecek ve sağlığınız için kişiselleştirilmiş bir plan oluşturacaktır.

Detoks için sağlıklı beslenme ve egzersiz: Sağlıklı beslenme prensiplerini ve detoks için egzersizleri öğrenerek bu konuda rehberlik alacaksınız.

Enerji ve zihinsel sağlık: Toksinlerden arınma şansı elde edecek, enerji seviyenizi artıracak ve zihinsel sağlığınızı güçlendireceksiniz.

3 haftalık detoks programımıza katılın ve sağlığınıza odaklanmaya başlayın. Dr. Tolga Temel'in rehberliğinde, daha enerjik, daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşama doğru atılmış ilk adımı atın!
İlk Hafta: Detoksun Başlangıcı
Bu program, sağlığınızı iyileştirmek ve sizi toksinlerden arındırmak amacıyla tasarlanmıştır. 21 gün sürecek ve tüm günlerinizi otelde geçireceksiniz. Başlangıçta, uzman ekibimiz size detaylı bir tıbbi değerlendirme yapacak.

Bu değerlendirmenin sonucunda sizin için bireysel bir diyet planı hazırlanacak ve detoksa başlayacaksınız. Vücudunuz, toksinlerden arınmaya başlayacak ve enerji seviyeniz yükselecek.
İkinci Hafta: Toksinleri Atmaya Devam
Vücudunuz, toksinleri atmaya başlayacak ve enerji seviyeniz yükselecek. Bu program aynı zamanda dolaşımı iyileştirmeye ve detoksifikasyona yönelik prosedürleri içermektedir. Ayrıca yoga, diyetisyen ve psikolog görüşmeleri de programın bir parçasıdır.
Longevous Life Antalya
Son Hafta: Sonuçları Pekiştirme
Programın son haftasında hafiflik hissedecek, enerji artışını yaşayacak ve fazla kilolardan kurtulacaksınız. Daha sağlıklı hissedeceksiniz! Sağlıklı bir yaşam tarzına doğru attığınız ilk adım için hoş geldiniz!
3 Haftalık Green Detoks Programı - Longevous Life
Longevous Life'un 3 haftalık Green Detoks Programı, sağlığını iyileştirmek isteyenler için mükemmel bir fırsat sunar. Bu kapsamlı program, vücudunuzu temizlemeyi ve toksinlerden kurtulmayı amaçlamaktadır."


Program Factsheet
Program Detayları:

 1. Konaklama: Programın ilk haftasında her şey dahil konaklama.
 2. Doktor Muayanesi: Programın başlangıcında fonksiyonel tıp uzmanı tarafından detaylı bir sağlık değerlendirmesi yapılacak.
 3. Temel Metabolik Check-Up: Yapılacak olan temel tahliller ile alınacak veriler doğrultusunda kişisel sağlık planı oluşturulacak.
 4. Diyetisyen Görüşmesi: Diyetisyen ile kişiselleştirilmiş bir beslenme planı oluşturulacak.
 5. Psikolog Görüşmesi: Sürece destek için öngörüşme.
 6. Fizik Terapi Uzmanı ve Kardiyog Görüşmesi: Fiziksel aktivite seviyelerini belirlemek ve uygun bir egzersiz planı hazırlamak için bir uzmanla görüşme.
 7. 3 Haftalık Kişiye Özel Menü: Sağlıklı yemek seçeneklerini içeren özel bir beslenme menüsü.
 8. 3 Haftalık Aylık Egzersiz Planı: İhtiyaca özel olarak hazırlanan egzersiz planı.
 9. 1 Adet Mediryen Terapi: Meridyen Terapisi vücuttaki enerji akışını dengeleyerek ağrıyı hafifletir, stresi azaltır ve enerji seviyesini yükseltir.
 10. 1 Adet Ayak Detoksu: Vücuttaki toksinleri atmak için ayak detoksu.
 11. 1 Adet TIM Terapi: Sağlığı korumak ve vücudun uyumunu sağlamak için etkili termal kızılötesi masaj sağlayan yenilikçi bir cihaz.
 12. 1 Adet Ozon Sauna Terapi: Ozon terapisi ile vücudu arındırmak.
 13. 1 Adet Spa Procedürü: Spa seansı ile zindelik ve rahatlama.
 14. Yoga ve Meditasyon Seansları: Otelde konaklanacak 1 hafta boyunca günlük düzenli olarak seanslar.
 15. Supplement İndirimi: Programın bir parçası olarak takviyelerde indirim.
 16. Detoks İçecekleri İndirimi: Detoks içeceklerinde indirim.
 17. Nutrition İndirimi: Beslenme ürünlerinde indirim.
 18. Uzmanlarımızla Sağlıklı Yaşam Sohbetleri: Otelde konaklanacak 1 hafta boyunca tesisimizde bulunan sağlık uzmanları ile söyleşiler.
 19. 3 hafta boyunca Dr. Tolga Temel Görüşmesi: Program süresince takip ve danışmanlık
 20. 3 Hafta Boyunca Diyetisyen Görüşmesi: Program boyunca düzenli diyetisyen görüşmeleri.
 21. Longevous Life Elite Club: Programın bir sonucu olarak sağlanan Elite Club Üyeliği.
Birinci sınıf uzun ömür bakımı ile sağlığınızı iyileştirin.
© Longevous Life 2023
Navigasyon:
Kişiler:
+90 506 040 3016
info@aykalife.com
ANTALYA / TÜRKIYE